Den Země na Klepci 2018

Bezbariérový vstup na akci

Vstup na akci povolen se zvířaty

Akce je vhodná pro děti

Již tradiční regionální akci Den Země na Klepci netřeba představovat zcela určitě se bude opět jednat o skvělou zábavu pro celou rodinu.

Letos na přání veřejnosti zařazujeme po 7 letech oblíbenou scénku O slouhovi a zlé selce. Můžete se těšit na bluegrasovou kapelu Děsband, zaběhat si v orientačním závodě, poznávat Klepec při komentované procházce, nebo se zapojit do zápolení obcí o putovní pohár Klepce v drobných nenáročných disciplínách. Jsem zvědavý, zda se Přišimasům podaří obhájit dvojité prvenství, nebo tento pohár vyfoukne silnější soupeř.

Poprvé se nám na Klepci představí žáci ZŠ Žitomířské v Českém Brodě. Letos budou poníci a dravci, pro mlsné jazýčky pak pohankové palačinky se špenátem, medovinou nebo po celém Středočeském kraji proslulé koláčky hospodyněk z domácího Klubu žen. Stánek je zavalen natolik, že během 30 minut je 50 kilo zákusků, řezů, závinů všeho možného i nemožného naprosto vyjedený.

Těšíme se na vás na vrchu Klepec u Přišimas v okrese Kolín.

Datum konání: 21. 4. 2018 začátek od 14:00, délka 240 minut

Místo konání: Přírodní památka Klepec - Přišimasy-Skřivany, Přišimasy