Koncert kapel Kec on the mour a MŇÁGA A ŽĎORP se povedl, fotografie

Typ: ostatní | Akce ve Škvorci
Jsme moc rádi, že díky Spolku sousedů a městysu Škvorec se další kulturní akce vydařila. Po deštivém dopoledni se počasí umoudřilo a krásný letní podvečer dokreslil skvělou atmosféru.

Kec on the mour

Škvorecká kapela Kec on the mour poprvé vylezla z kotelny na denní světlo a na závěr svého setu sklidila zasloužený potlesk se sprškou dámského spodního prádla.

MŇÁGA A ŽĎORP

A pak nastoupila hvězda večera a dle reakcí plného náměstí, parku ve Škvorci se vystoupení moc líbilo. Přišli nejen místní sousedé, ale i fanoušci z širokého okolí. Škvorec tak opět ožil hudbou.

Poděkování

Za akci je potřeba poděkovat všem organizátorům ze Spolku sousedů a dobrovolníkům, Městysu Škvorec za pomoc s organizací, všem našim hasičům a také obsluze na stáncích - ono nejen hudbou je člověk živ.

A na závěr moc děkujeme také vám, všem našim sousedům a návštěvníkům, protože bez vás by to nebylo ono.

Vytvořeno: 12. 7. 2020
Poslední aktualizace: 12. 7. 2020 10:57