Kontrola svozové firmy potvrdila, že obyvatelé městysu třídí odpad velmi dobře

Typ: ostatní
Odpadové hospodářství v našem městysu prošlo několika významnými změnami. Nejen, že jsme zlepšili systém sběru a třídění odpadu, ale začali jsme i s pravidelnou kontrolou svozové firmy.

Návštěva svozové firmy, kontrola stavu

Ve čtvrtek 22. 10. 2020 proběhla za účasti paní starostky Martiny Vodičkové (s.n.k. SOUSEDÉ) a pana místostarosty Radka Pohnána (s.n.k. SOUSEDÉ) návštěva třídírny odpadu ve Ždánici.

Během této kontroly jsme se zajímali o způsoby nakládání s odpadem a následně o objemy a strukturu komunálního a separovaného odpadu. Tato kontrola ukázala (i zástupci svozové firmy potvrdili zlepšení oproti minulosti), že většina obyvatel městysu třídí odpad velmi dobře. Přesto si díky fotogalerii můžete všimnout, že je zde stále prostor pro zlepšení.

Rádi bychom poděkovali všem občanům za poctivé třídění odpadu.

Fotogalerie , návštěva svozové firmy

Vytvořeno: 16. 11. 2020