Navigace

Obsah

PODPORA PROJEKTU V TŘEBOHOSTICÍCH na PLACHTĚ

Typ: Projekty | ostatní | náš tip
Mluvíme spolu, scházíme se spolu. Jsme sousedé z TřebohosticProsíme všechny občany Škvorce a Třebohostic, podpořte prosím náš záměr. Jedná se o projekt s názvem „Mluvíme spolu, scházíme se spolu. Jsme sousedé z Třebohostic“. Tímto chceme pomoci se zvelebením místa nedaleko přírodní památky Lom Na plachtě. Chceme zde vybudovat posezení a venkovní workout prvek nejen pro obyvatele Třebohostic, ale i pro ostatní návštěvníky této malebné části naší krajiny. Posezení je navíc situováno u cesty vedoucí do rozsáhlého Babického lesa.

S naším projektem jsme se dostali do poslední fáze, teď už je jeho osud plně ve vašich rukou.

Podpořit nás můžete tak, že projektu přidělíte jeden z pěti hlasů. Nejjednodušší možností je online hlasováním na této stránce. Hlasovat mohou všichni obyvatelé Středočeského kraje. Budeme rádi za sdílení této pomoci i s vašimi kamarády, sousedy a kolegy.

Vaše zbývající hlasy můžete přidělit dalším zajímavým projektům ve svém okolí (např. Fitness stezka Zlatá, Bezbariérový přístup u polikliniky Úvaly atd…) 

ZA PODPORU VÁM MOC DĚKUJEME.
úřad městyse

Podpora projektu v Třebohosticích

Prosíme všechny občany Škvorce a Třebohostic, podpořte prosím náš záměr. Jedná se o projekt s názvem „Mluvíme spolu, scházíme se spolu. Jsme sousedé z Třebohostic“.

Tímto chceme pomoci zvelebením místa nedaleko přírodní památky Lom Na plachtě. Chceme zde vybudovat posezení a venkovní workout prvek nejen pro obyvatele Třebohostic, ale i pro pro ostatní návštěvníky této malebné části naší krajiny. Posezení je navíc situováno u cesty vedoucí do rozsáhlého Babického lesa.

S naším projektem jsme se dostali do poslední fáze, teď už je jeho osud plně ve vašich rukou.

Podpořit nás můžete tak, že projektu přidělíte jeden z pěti hlasů. Nejjednodušší možností je online hlasováním na této stránce. Hlasovat mohou všichni obyvatelé Středočeského kraje. Budeme rádi za sdílení této pomoci i s vašimi kamarády, sousedy a kolegy.

Vaše zbývající hlasy můžete přidělit dalším zajímavým projektům ve svém okolí (např. Fitness stezka Zlatá, Bezbariérový přístup u polikliniky Úvaly atd…) 

Za podporu vám moc děkujeme.

úřad mětyse


Vytvořeno: 16. 5. 2020
Poslední aktualizace: 22. 5. 2020 13:00
Autor: