Revitalizace sadu „Višňovka“

Typ: ostatní
obnova sadu višňovkaVážení občané, rádi bychom znali váš názor na záměr revitalizace sadu „Višňovka“. Proto vám v těchto dnes roznášíme do schránek anketu o budoucnosti sadu. Prosíme o vyplnění a vhození do schránky městysu do 28. února.

Možnost vyplnění ankety online

Anketu je možné vyplnit zde online

Pro koho je anketa určena

Anketa je určena pouze pro občany s trvalým bydlištěm v našem městysu. Podrobnosti k projektu a přehlednou prezentaci naleznete zde na stránkách městysu v záložce PRACUJEME NA.

Aktuálně existují dvě varianty URBANISTICKO – KRAJINÁŘSKÉ STUDIE REVITALIZACE PARKU VIŠŇOVKA. Naším záměrem je:

OBNOVA SADU – sad byl léta neudržovaný, primárním cílem je péče o zdravé stromy a dosadba nových, které odpovídají původnímu charakteru ovocného sadu

VYTVOŘENÍ RELAXAČNÍ ZÓNY – aktuálně téměř nebylo možné sadem procházet nebo si tam sednout a odpočinout, chceme vytvořit přírodní cestičky a lavičky

ROZŠÍŘENÍ O EDUKAČNÍ, HERNÍ A SPORTOVNÍ PRVKY – na sad navazuje kus pole, ve kterém primárně chceme budovat aktivní prvky. Výjimkou je plán na vodní prvek, který by se vytvořil v dolní části, kde je nyní oplocená nevyužitá studna.

Zároveň jsme vytvořili v součinnosti se ZŠ Škvorec i anketu pro naše žáky, jichž se to také velmi týká.

Vytvořeno: 17. 2. 2021
Poslední aktualizace: 17. 2. 2021 17:51