Sportovní aktivity ve škvorecké sokolovně od 11. 5. 2020

Sportovní aktivity ve škvorecké sokolovně od 11. 5. 2020 1Milí sportovci,

od pondělí 11. 5. jsou za zvýšených hygienických pravidel zpřístupněna vnitřní sportoviště. Kdo z nájemců má zájem sokolovnu využívat, ať se prosím obrátí na sekretariát obecního úřadu.

Otevření sportovních center je však stále ještě limitováno některými hygienickými opatřeními – maximální počet osob v místnosti je 100, nemusí se již při tréninku nosit roušky, nesmí se ovšem využívat šatny a sprchy, přístupné bude pouze WC, nutná je důkladná dezinfekce rukou a po skončení tréninku též všech prostor a podobně.

Chápeme, že ne každý je připraven a ochoten za těchto podmínek sportovat a sportování si užít.  Nájemné za nevyužití sokolovny se proto do letních prázdnin vybírat nebude, peníze za předplacené hodiny jsme připraveni vrátit nebo převést do příštího půlroku. Ti, kteří budou sokolovnu již využívat, zaplatí normální taxu.

Pokud máte zájem sokolovnu využívat, obraťte se na sekretariát úřadu (e-mail: obecniurad@obecskvorec.cz, tel: 602 672 599).

Vytvořeno: 1. 5. 2020
Poslední aktualizace: 12. 5. 2020 14:45