Žádáme občany Třebohostic o součinnost při přípravě kanalizačních přípojek.

Typ: ostatní
zákres přípojkyOde dneška vám do schránek doručujeme plánek s informačním dopisem. V dalším kroku projektu vybudování kanalizačních přípojek je potřeba zjistit umístění stávajících žump nebo septiků a vámi preferovaných, předpokládaných tras přípojek.

Co se týče zákresů žump nebo septiků a jejich rozměrů, nejde o přesné centimetry. Cílem je zjistit umístění na pozemku i vzhledem k domu a jejich orientační rozměr. A s tím související trasy uvažovaných kanalizačních přípojek. V podrobnějších pokynech jsou uvedeny kontakty na projektanta Ing. Klímka a místostarostku Ing. Seidlovou pro případně dotazy.

Zákres nám prosím dodejte do 26. února 2021, je to ve vašem zájmu.

Informace o projektu jsou k dispozici na stránkách městysu v záložce PRACUJEME NA pracujeme-na/kanalizace-trebohostice-a-cov-skvorec/

Vytvořeno: 12. 2. 2021
Poslední aktualizace: 12. 2. 2021 12:07