Navigace

Obsah

13.11.2019

Upozornění na uzavírku ulice Barákova

Dne 18. 11. 2019 bude probíhat v ulici Barákova č.p. 80 zhotovení kanalizační přípojky. Upozorňujeme obyvatele, že od 9 hod. bude ulice Barákova cca v blízkosti Hostince U Vacků uzavřena. Zhotovitel děkuje za pochopení a jakmile bude práce dokončena, průjezd uvolní. Pro lokality Nad Pivovarem, Nad rybníkem a Sadová bude možný objezd přes ulici Husova.

Detail

11.11.2019

Anketa v Třebohosticích CHODNÍK a POJMENOVÁNÍ ULIC

Během víkendu byla odstartována ANKETA ohledně chodníku z návsi k ZŠ a pojmenování ulic v Třebohosticích. Všichni občané s trvalým pobytem v Třebohosticích obdrželi do poštovních schránek obálku s anketou. Aby se k problematice měli možnost vyjádřit i ostatní obyvatelé či majitelé nemovitostí v Třebohosticích starší 18-i let, je možné si anketu vyzvednout na podatelně úřadu osobně. Připomínáme, že anketu je třeba odevzdat do 20. 11. 2019 prostřednictvím nové poštovní schránky obce u autobusové zastávky v Třebohosticích nebo osobně na úřad. Akceptovány budou pouze seriózní odpovědi s vyplněným jménem a příjmením. Děkujeme za spolupráci.

Detail

10.11.2019

Pozvánka na zasedání Zastupitelstva městyse Škvorec č. 9/2019

Pozvánka na zasedání Zastupitelstva městyse Škvorec č. 9/2019 v pondělí 11. 11. 2019 od 19.00 hod. v obřadní síni Úřadu městysu Škvorec.

Detail

08.11.2019

Anketa v Třebohosticích CHODNÍK a POJMENOVÁNÍ ULIC

Během tohoto víkendu najdou občané Třebohostic ve svých poštovních schránkách anketní lístek, týkající se možné výstavby chodníku z návsi ke škole a pojmenování ulic v Třebohosticích. Vyplněný dotazník mohou občané od pondělí, 11. listopadu, vhazovat do nové schránky obecního úřadu na návsi v Třebohosticích nebo osobně odevzdat na obecním úřadě ve Škvorci. Předem děkujeme za vyplnění ankety.

Detail

30.10.2019

Výběrové řízení - Město Lysá nad Labem na pozici referenta/tky odboru dopravy

Město Lysá nad Labem vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa referenta/tky odboru dopravy (OD) Městského úřadu Lysá nad Labem pro výkon agendy přestupků v silniční dopravě.

Detail

15.11.2019

Martinská slavnost a průvod světel obcí - Tehovec

Srdečně zveme rodiny s dětmi na průvod s lucerničkami. V 16:30 se sejdeme na parkovišti před MŠ, zapálíme si lucerničky a vydáme se společně hledat Martinské poselství dobra a světla. Půjdeme krátký průvod ulicí V Průhonu, od křižovatky s Pražskou cestou směrem k lesu půjdou děti samy nebo po menších skupinkách směrem k lesu. (Malinkatí samozřejmě s rodiči). Jedná se o malý úsek v jeřabinové aleji, ale čekání se nevyhneme. Teple se oblečte a vybavte termoskou s čajem ;). Zpátky se bude odcházet postupně, slavnost s dětmi zakončíme posezením u čaje a Martinských rohlíčků. Děti si budou moci ještě chvíli pohrát, malovat nebo něco drobného vyrobit. Od 19:00 se můžete těšit na živou hudbu, svatomartinská husa v místním hostinci bude pouze na objednávku. Lucerničky na průvod a cestu k Martinskému pokladu je možné si vyrobit od 14.00 hodin v sále, děti navštěvující MŠ Tehovec si lucerničky vyrobí ve školce.

Mikroregion Ladův kraj

15.11.2019

Dramatický listopad - happening na náměstí - Říčany

Připomínka Dne studenstva a dramatických událostí roku 1989

Mikroregion Ladův kraj

15.11.2019

Bio Bezdíkov - Yesterday

Spolkové kino Bio Bezdíkov vás zve na úspěšnou novinku letošního roku - britskou hudební komedii Yesterday. Ještě včera všichni znali Beatles. Dneska si ale jejich písničky pamatuje jediný člověk. Toho by měl využít. Dvě legendy britského filmu, oscarový režisér Danny Boyle (Trainspotting, Milionář z chatrče) a scenárista legendárních komedií Richard Curtis (Čtyři svatby a jeden pohřeb, Notting Hill), spojili síly a natočili originální a hravou komedii o muzice a lásce. Přístupné bez omezení. Vstupné: 50 / 80 / 160 Kč. Vstupenky na místě nebo online na www.biobezdikov.cz. Hrajeme v sále hostince U Zálabských. Přijďte s dostatečným předstihem, občerstvení zajištěno.

Detail

16.11.2019

Ringhofferovy trhy v Kamenici a Velkých Popovicích

Tradiční farmářské trhy - ovoce, zelenina, sýry, uzeniny, marmelády, zavařeniny, rukodělné výrobky od místních výrobců a dodavatelů. Hudba, dobrá nálada.

Mikroregion Ladův kraj

16.11.2019

Osmdesátkové dětství - program k výstavě pro děti s rodiči - Muzeum Říčany

Fronta na mončičáky, barevná céčka, stavebnice Merkur…A jaké bylo vaše dětství? Cestujte s námi v čase až do osmdesátých let a přijďte si s dětmi pohrát na naši výstavu! Čeká na ně dobový pokojíček s hračkami, se kterými jste si možná v dětství hráli i vy! Těšit se můžete také na program o šedivé době i barevných lidských příbězích. Program je vhodný pro děti ve věku 7-12 let s rodiči. Povede Marie Tvrdoňová

Mikroregion Ladův kraj