Navigace

Obsah

04.12.2020

Adventní kaplička v Třebohosticích zve k návštěvě

Mílí sousedé, dovolte nám, abychom Vás jménem paní Žákové, která se stará o výzdobu kapličky v Třebohosticích, pozvali k její návštěvě. Kaplička s vánoční výzdobou bude otevřena každou neděli v prosinci. Přijďte se pomodlit nebo se jen zastavte a podívejte se na výzdobu v tomto adventním čase.

Detail

04.12.2020

Co se změní od čtvrtka 3. 12. 2020

Tři informační letáky z kraje o tom, co se mění od 3. 12. 2020. Podrobné info na: www.covid.gov.cz

Detail

02.12.2020

Rozhodnutí o pozemních komunikacích

MÚBNLSB vydal "Rozhodnutí" o pozemních komunikacích, které omezuje veřejný přístup na pozemku parc. č. 912/2 v k.ú. Třebohostice u Škvorce.

Detail

01.12.2020

Znovuotevření knihovny 9. 12.

Ve středu 9. prosince bude znovuotevřena knihovna ve Škvorci. Čtenáři si tak mohou přijít vyměnit přečtené knížky za nové.

Detail

27.11.2020

Rozsvícení vánočních stromů v Třebohosticích a ve Škvorci

Vánoční strom ve Škvorci se právě zdobí, v Třebohosticích je už připravený na rozsvícení. V loňském roce se někteří občané Třebohostic vyjádřili, že chtějí pro zdobení využít borovičku u zastávky. Z jedné strany je pro rozmístění světýlek hůře přístupná, ale snažíme se tomuto přání vyhovět. Do Škvorce jsme letos získali krásný strom, který splnil očekávání hned dvěma skupinám lidí. Z některých úhlů je smrček dokonale symetrický a rovný a z jiných navazuje na tradici škvoreckých nakloněných vánočních stromků. Berme to jako znamení, že jsou nám vánoční svátky nakloněny:-) Abychom dodrželi nařízení o nepořádání hromadných akcí, nebudeme čas rozsvícení avizovat. Ale můžeme prozradit, že se tak stane tento víkend.

Detail