DIVADELNÍ SOUBOR BEZDÍKOV

Vážení občané, sousedé,
v sobotu 2.10.2021 se ve Škvorci v sále hostince "U ZÁLABSKÝCH" odehraje historicky první představení nově vzniklého DIVADELNÍHO SOUBORU BEZDÍKOV. Jedná se o premiéru hry "Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách"

Autoři: Allan a Barbara Peaseovi

Divadelní inscenace: Miroslav Hanuš

VSTUPENKY, které jste si zakoupili na původní představení 28.3.2020 jsou PLATNÉ v časech, které jsou na nich uvedeny (15:30h nebo 20:00).

Vstupenky na původní termín 4.4.2020 NEPLATÍ pro představení 2.10.2021 z důvodu kapacity sálu, ale budou platné na novoroční představení našeho souboru o jehož termínu vás budeme včas infromovat.

Děkujeme vám, že na představení přijdete s dostatečným časovým předstihem a s platnou vstupenkou.

Těšíme se na vás v sobotu 2.10.2021 na naši premiéře.

Za DIVADELNÍ SOUBOR BEZDÍKOV

Petr Krejčí

Milí diváci, při návštěvě představení vás, v zájmu ochrany našeho i vašeho zdraví, žádáme o dodržení aktuálních hygienických nařízení.

Diváci prokazují při vstupu na divadelní představení svou bezinfekčnost jedním z následujících způsobů:

• potvrzení o negativním RT-PCR testu, který nesmí být starší více než 7 dnů,
  • potvrzení o negativním antigenním testu, který nesmí být starší více než 72 hodin a vystavila ho autorizovaná laboratoř nebo lékař,
  • potvrzení o negativním antigenním testu pod online dohledem zdravotníka, který nesmí být starší 24 hodin
  • lékařem potvrzené potvrzení o prodělání onemocnění COVID-19 v posledních 180 dnech,
  • certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o ukončeném očkování, tj. alespoň 14 dnů od aplikace druhé dávky, případně jedné dávky u vakcíny Janssen (pozor – první dávka v případě dvoudávkových vakcín k prokázání bezinfekčnosti od 9. 7. 2021 už nestačí),
  • děti do 6 let bezinfekčnost prokazovat nemusí.

Pozorujete-li na sobě příznaky nemoci, nebo jste přišli do kontaktu s nakaženou osobou, buďte ohleduplní a zůstaňte doma. Do divadla vstupujte pouze s ochranou úst a nosu (respirátor třídy FFP2 nebo NANO rouška) a v předsálí se snažte udržovat rozestupy. Používejte dezinfekci rukou a dbejte pokynů personálu.

Děkujeme vám za vzájemný respekt a těšíme se na vás!

DSB

Datum vložení: 22. 9. 2021 15:06