Jak ovlivní dokončovací práce v budovách ŽŠ začátek školního roku

škola třebohostice

Rádi bychom vás informovali o prodloužení termínu rekonstrukce sociálních zařízení v budovách ZŠ ve Škvorci a v Třebohosticích.

Během léta začala rekonstrukce sociálních zařízení v obou budovách ZŠ. Hlavním důvodem byl velmi špatný technický stav sociálních zařízení a také možnost navýšení kapacity počtu žáků v budoucnu díky většímu počtu toalet.

V průběhu rekonstrukce však byly zjištěny další kritické závady, které musely být také bez odkladu odstraněny. Jednalo se zejména o chybějící hydroizolace a nutnost vybourání původní podlahy, část vývodu kanalizace končila pouze v trativodu pod budovou školy ve Škvorci, tudíž bylo nutné vybudovat novou trasu a řešit narušenou statiku provedením "svazování stěn".

Negativní dopad na dokončení prací mají bohužel i dlouhé dodací lhůty materiálů, se kterými se potýká celé stavební odvětví.

Z těchto důvodů nebude možné dokončit všechny práce v termínu do 31. srpna, a proto bude výuka v budovách ZŠ v průběhu září upravena následovně:

TŘEBOHOSTICE:

výuka bude od 1. 9. 2021 probíhat ve standardním režimu, dokončovací práce budou probíhat v době, kdy nebudou v budově přítomny děti.

ŠKVOREC:

výuka na 2. stupni bude po omezenou dobu probíhat jako kombinovaná, tzn. prezenčně (v budově Sokolovny) a distančně. Pro podrobné informace prosím sledujte webové stránky ZŠ (www.skolaskvorec.cz) a také přímou komunikaci prostřednictvím emailů od třídních učitelů a DM Software - elektronické žákovské knížky.

UZAVŘENÍ SOKOLOVNY PRO VEŘEJNOST:

Po dobu dokončovacích prací v budově ZŠ ve Škvorci bude Sokolovna zcela uzavřena pro veřejnost. Za vzniklé komplikace se vám i vašim dětem velmi omlouváme, ale věříme, že návrat do nových komfortnějších prostor vše vynahradí.

Datum vložení: 28. 8. 2021 18:09
Datum poslední aktualizace: 28. 8. 2021 18:16