Podatelna: 224 283 840

Matrika: 601 583 426

Včasné vyřízení osobních dokladů před letní sezónou

Datum: 4. 7. 2022

Informace k včasnému vyřízení osobních dokladů před letní sezónou

Uzavření matriky a Czech Pointu

Datum: 4. 7. 2022

Oddělení pro Czech POINT, ověřování, matrika a evidence obyvatel budou uzavřeny od pondělí 4. 7. 2022 do pátku 15. 7. 2022 z důvodu čerpání řádné dovolené. Nejbližší kontaktní pracoviště pro Czech POINT a ověřování se nachází v Úvalech.

Škvorecký zpravodaj 2022/2 1

Škvorecký zpravodaj 2022/2 ode dneška čekejte ve svých schránkách

Datum: 29. 6. 2022

Od dnešního dne se vám roznáší do schránek druhé vydání letošního zpravodaje.

Nemá rád, když se mu říká syn majora Zemana  1

Nemá rád, když se mu říká syn majora Zemana

Datum: 29. 6. 2022

Ale Pavel Brabec této nálepce rozumí. Jednak protože je svému otci Vladimíru Brabcovi, představiteli této ikonické role, dost podobný a za druhé proto, že se celý život pohybuje v televizní a mediální reklamní branži.

Nezkrácený rozhovor ze Škvoreckého zpravodaje 2012/2, který dnes vychází.

Městys musel narovnat vztahy. Výhody připojení na kanalizaci v první vlně trvaly 17 let.  1

Datum: 29. 6. 2022

Vedení radnice nechalo prověřit faktury, které byly účtovány městysi za opravy a servis čerpací sestavy PRESSKAN (čerpadlo a čerpací jímka) za některé obyvatele.

Do Pekla vlhkost nepatří, ale pořád tam je. Někdo v minulosti zapomněl na hydroizolaci. 1

Datum: 29. 6. 2022

Tím je asi řečeno to hlavní. Již od roku 2019, kdy proběhla kolaudace rekonstruovaného suterénu sokolovny, které se říká Peklo, bylo jasné, že opatření proti vlhkosti nejsou dostatečná. Přitom bylo kompletně vyměněno vnitřní vybavení, položeny nové dlažby a stěny obloženy odvětrávanými panely.

Uzavření matriky a Czech Pointu 1

Uzavření matriky a Czech Pointu

platba on-line

Nová možnost platit na úřadě kartou

Datum: 22. 6. 2022

Nově jsme pro obyvatele Městyse Škvorce zpřístupnili možnost platit poplatky v pohodlí domova (nebo i na úřadě) platební kartou nebo bankovním příkazem.

Z-box v nové velikosti

Datum: 22. 6. 2022

Po mnoha urgencích se konečně podařilo zvětšit Z-box u Alby na velikost, kterou jsme žádali na samém začátku.

setkání rodáků

Setkání rodáků 25. 6. 2022

Datum: 22. 6. 2022

Spolek občanů Škvorce a Třebohostic pořádá v sobotu dne 25. 6. 2022 od 14:00 v sokolovně ve Škvorci setkání rodáků, občanů a přátel městyse.

Zobrazeno 1-10 ze 631

Veškeré poskytnuté dotace