Podpora florbalu v městysu Škvorec

FLORBALOVÝ KROUŽEK

Milí občané,
jsme rádi, že podpora městyse sportovním kroužkům přináší plody a zájem o florbal v našem městysu neustále roste.

Florbalový kroužek pro děti

Během minulého roku se nám podařilo, i přes komplikovaná covidová nařízení, ve spolupráci se Sport Academy otevřít 4 tréninkové kurzy pro mladé florbalistky a florbalisty. Díky navýšení kapacit je možné přijmout další zájemce, zejména pak na pondělní kurz pro žáky 5. a vyšších tříd a středeční kurz pro žáky 1.-3. třídy ZŠ. V případě zájmu, prosím, kontaktujte pana Kolovratníka (tel. 773 299 200) nebo navštivte web www.floorballacademy.cz.

GYM Academy

V rámci GYM Academy jsme otevřeli dva nové kurzy, které jsou určeny pro děti předškolního věku.

Florbalový turnaj

Starší žáci tzv. Legendy se zúčastnili prvního pocovidového florbalového turnaje v rámci Floorball Academy a úspěšně vystříleli stříbrnou pozici.

Letní Sport Kemp

Během prázdnin se uskutečnily dva příměstské tábory Sport Kemp Škvorec. Pro velký zájem připravujeme letos již 4. ročník.

Jsme rádi, že je v našem městysu tolik aktivních florbalových nadšenců, a těšíme se na nové hráče.

Prezentace, plakát

Datum vložení: 24. 1. 2022 8:20