Škvorečtí hasiči disponují díky Nadaci ČEZ novou elektrocentrálou

nová elektrocentrála

Nadace ČEZ škvorecký projekt na sborovou elektrocentrálu zařadila do mobilní aplikace EPP – pomáhej pohybem. Nasbírat potřebné množství bodů pomáhali téměř všichni členové sboru a široká veřejnost, které patří velké díky.

Za neuvěřitelné tři dny měli naši hasiči cíl splněný a Nadace ČEZ jim mohla vyplatit částku 65.000 Kč.

Bohužel ceny elektrocentrál šly během několika měsíců strmě nahoru a také se z nich stalo nedostatkové zboží. Naštěstí mají hasiči v obci své příznivce - částku 25.000,- Kč sboru daroval škvorecký občan pan Ivan Ryšánek, kterému tímto (nejen) celý hasičský sbor děkuje. Zbylé náklady zafinancoval právě Sbor dobrovolných hasičů Škvorec.

Po necelých čtyřech měsících mají naši hasiči výkonnou elektrocentrálu GEKO 7401 v garáži. Nahradí nevratně poškozenou centrálu, která je provázela od nepaměti na spoustě akcí, ale bohužel odešla do křemíkového nebe. Tento užitečný pomocník bude sloužit pro potřeby sboru při pořádání kulturních a sportovních akcí a výjezdové jednotce při mimořádných událostech.

Poděkování za vstřícnost a ochotu patří i panu Černému z firmy Arte spol s.r.o., která elektrocentrálu dodala.

Datum vložení: 15. 8. 2022 11:33
Datum poslední aktualizace: 15. 8. 2022 11:44