Úpravy v jízdním řádu autobusu 686 na dohled

úprava jízdního řádu

Rádi bychom vás informovali, že nás organizátor a provozovatel autobusové linky 686 mezi vlakovými nádražími v Úvalech a Říčanech vyslyšel, a že dojde od 11. 12. 2022 k dílčímu posunu spojů v souvislosti s úpravou časových poloh vlaků linek S1, S7 a S9 v Úvalech a Říčanech.

Vzhledem k tomu, že spoj Říčany, Wolkerova (7:05) – Škvorec, nám. (7:35) – Úvaly, žel. st. (7:43) nabíral pravidelně velké zpoždění a cestující nestíhali navazující vlakové spoje, bude nově tento spoj veden v časové poloze Říčany, Wolkerova (6:58) – Škvorec, nám. (7:28) – Úvaly, žel. st. (7:36). V Úvalech bude nově zavedena návaznost na vlakovou linku S7 do Prahy s odjezdem v 7:50 s přestupní dobou 14 min. Věříme, že tato rezerva dostatečně pokryje možné zpoždění spoje linky 686.

Dopravce v této souvislosti připomíná, že zpoždění tohoto spoje je způsobeno především zdlouhavým odbavováním, a proto prosí všechny cestující o spolupráci, aby si pokud možno pořídili aplikaci PID Lítačka s předplatnými jízdenkami. Pořízení předplatného jízdného přináší nejen zlevnění vašeho cestování, ale současně se výrazným způsobem odráží na zrychlení procesu samotného odbavení, potažmo dodržování jízdního řádu.

Více informací o předplatném jízdném najdete v přiložených letácích.

leták Lítačka

Litacka.pdf