Podatelna: 224 283 840

Matrika: 601 583 426

V sobotu 30.7 ve Škvorci v parku na náměstí proběhne Škvorecké kulturní léto

alband Škvorec

Od 18:00 vystoupí kapela Dead Daniales (rock'n'roll) a od 20:00 vystoupí skupina Alband (akusticky).

Škvorecké kulturní léto

V sobotu 30.7 v parku na náměstí ve Škvorci zahraje (stránka o akci na webu městyse):

• 18:00 - 19:30 Dead Daniales (rock'n'roll)
  • 20:00 - 21:30 Alband (akusticky)

Akce je zdarma, pro skalní příznivce a srdcaře je možné on-line zaslat dobrovolný příspěvek.

Po horkých dnech příjde lehké osvěžení, mělo by se jednat o lehké přeháňky s děštěm. Kdo však touží více osvěžit, tak bude mít několik možností (podpoříte tak naše hasiče a místní podnikatele):

O kapelách

Dead Daniels (web) (fcb)

V září 2021 společně vyhráli soutěž pořádanou KD Ládví, Prahou 8 a pivovarem Cobolis.  A kluci 1. března 2022 ve spolupráci s Dodem a juniorem roztočili třetí řadové album ;-)

Alband

Řekli o CD Reziduum (RockPalace.cz):

Nevím ale, jak co nejlépe vystihnout tuhle desku i pro ty, kteří o Albandu nic moc neví, ale třeba vídali tuhle partu muzikantů svého času v Kernu.
Porovnávat nemá smysl, ale jen pro informaci. Alband je semiakustická parta kolem J. A. Kronka a to musí stačit. Je to všem jasné ne ?
To, co tu vytvořili totiž snad nemá slabé místo a myslím, že tahle deska je bez problémů berná pro písničkáře i metalisty.

Oficiální video Alband

Datum vložení: 29. 7. 2022 11:23