Podatelna: 224 283 840

Matrika: 601 583 426

Škvorecké kulturní léto - Alband 30.7.2022

Škvorecké kulturní léto

S potěšením připravujeme vystoupení vynikajících rockových muzikantů skupiny Alband. Jedná se o hudební formaci, která hraje vlastní rockové písničky v akustickém hávu. Hudebníky můžete znát z neméně slavné skupiny Kern. Frontman skupiny je charismatický Jaroslav Albert Kronek.

Příprava projektu

Příprava akce není úplně jednoduchá záležitost ať už z časového, nebo jiného hlediska. Stav a postup prací můžete sledovat na níže uvedeném odkazu:

Pokud máte zájem se zapojit a být součástí, kontaktujte mě prosím.

o Albandu

Recenze na desku Reziduum

To, co tu vytvořili totiž snad nemá slabé místo a myslím, že tahle deska je bez problémů berná pro písničkáře i metalisty. Ona je totiž výborná a to může ocenit zastánce jakékoliv muziky a přístupu. Ono to rockové DNA v tom pořád k nalezení je, jen je to podáno trochu melancholičtější formou.

recenze na rockpalace.cz

Jaroslav Albert Kronek, Libor Machata, Víťa Franěk, Zbyněk Petržela, Mirek Horňák. To je kapela Alband. Letos vydali nové CD, které má u posluchačů i kritiků obrovský úspěch.

rozhovor na Myface  (pdf)

Videoarchív

Ukázky písniček borců z Alband:

Veškeré poskytnuté dotace

Splašková kanalizace a ČOV