Anketa v Třebohosticích CHODNÍK a POJMENOVÁNÍ ULIC

Typ: ostatní
Během víkendu byla odstartována ANKETA ohledně chodníku z návsi k ZŠ a pojmenování ulic v Třebohosticích. Všichni občané s trvalým pobytem v Třebohosticích obdrželi do poštovních schránek obálku s anketou.
Aby se k problematice měli možnost vyjádřit i ostatní obyvatelé či majitelé nemovitostí v Třebohosticích starší 18-i let, je možné si anketu vyzvednout na podatelně úřadu osobně.
Připomínáme, že anketu je třeba odevzdat do 20. 11. 2019 prostřednictvím nové poštovní schránky obce u autobusové zastávky v Třebohosticích nebo osobně na úřad.
Akceptovány budou pouze seriózní odpovědi s vyplněným jménem a příjmením.

Děkujeme za spolupráci.

Během víkendu byla odstartována ANKETA ohledně chodníku z návsi k ZŠ a pojmenování ulic v Třebohosticích. Všichni občané s trvalým pobytem v Třebohosticích obdrželi do poštovních schránek obálku s anketou.
Aby se k problematice měli možnost vyjádřit i ostatní obyvatelé či majitelé nemovitostí v Třebohosticích starší 18-i let, je možné si anketu vyzvednout na podatelně úřadu osobně.
Připomínáme, že anketu je třeba odevzdat do 20. 11. 2019 prostřednictvím nové poštovní schránky obce u autobusové zastávky v Třebohosticích nebo osobně na úřad.
Akceptovány budou pouze seriózní odpovědi s vyplněným jménem a příjmením.

Děkujeme za spolupráci.

Vytvořeno: 11. 11. 2019