Neslyšíte, nebo slyšíte špatně obecní rozhlas?

Typ: Závady, opravy, údržba | ostatní
veřejný rozhlasVážení spoluobčané, sousedé,

aktuálně evidujeme připomínky na zhoršenou kvalitu, slyšitelnost obecního rozhlasu (instalovaných hlásičů) v ulici Barákova, Husova.

Jak můžeme společně problém vyřešit?

Vážení spoluobčané, sousedé,

aktuálně evidujeme připomínky na zhoršenou kvalitu, slyšitelnost obecního rozhlasu (instalovaných hlásičů) v ulici Barákova, Husova. Jelikož zásah technika je poměrně finančně náročný (dopravné, pronájem plošiny atd.), je výhodnější provést hromadné seřízení, opravu po větším počtu nahlášených poruch, problémů.

Ve středu dne 31. 7. 2019 v 17:45 proběhne kontrolní hlášení.

Prosíme Vás proto o součinnost s nahlášením závady nebo zhoršením slyšitelnosti obecního rozhlasu, pokud tento problém evidujete. Nahlášením závady zlepšíte fungování obecních prostředků ve správě obce, ale zároveň pomůžete ušetřit částku veřejného rozpočtu, která může být účelněji vynaložena.

Závadu nám můžete nahlásit

1) pomocí online formuláře přes webové stránky městyse Škvorec: Potřebuji zařídit - Hlášení závad

2) osobně nahlášením na obecním úřadě

3) e-mailem radek.pohnan@obecskvorec.cz nebo sms, zavoláním na 606339937

Identifikační číslo hlásiče pro upřesnění místa poruchy, závady

Pro oznámení problémového hlásiče obecního rozhlasu můžete použít dokument s evidenčními čísly pro část Škvorec, Třebohostice.

Děkujeme vám za spolupráci a přejeme vám krásné léto

Vytvořeno: 29. 7. 2019
Poslední aktualizace: 21. 11. 2019 10:01