Termíny a stanoviště kontejnerů na bio odpad

Typ: ostatní
Termíny a stanoviště kontejnerů na bio odpad 1Nevíte kam vyvézt větve a listí z podzimního úklidu zahrady? Jak jsme vás již jednou informovali, letos poprvé můžete využít velkoobjemových kontejnerů, které vám budou zdarma k dispozici v říjnu na osmi stanovištích. Uvnitř článku najdete termíny i interaktivní mapku.

Bio odpad

• Letos poprvé můžete přímo ve Škvorci a Třebohosticích zdarma odevzdávat i bioodpad rostlinného původu (zejména větve, listí, trávu).
  • Kontejnery na bio odpad budou v obci přistaveny v období od 25. do 28. října 2019.

K sedmi tradičním stanovištím, které znáte ze sběru objemného směsného odpadu, přibude ještě jedno sběrné místo v ulici Barákova, vedle č. p. 370. Náklady za likvidaci bio odpadu nese městys Škvorec.

Interaktivní mapka jednotlivých stanovišť kontejnerů na bio odpad:

Odkaz pro zobrazení mapky na mobilu ZDE

Jednotlivá stanoviště:

1. U Hřiště (v zatáčce u fotbalového hřiště)
  2. Roh ulic Jiráskova a Komenského
  3. Masarykovo náměstí u školní jídelny
  4. Na Pazderně u křížku
  5. Na Rybníčkách na náměstíčku (křižovatka Husova/ Barákova / Sadová)
  6. Tyršova u sokolovny
  7. Barákova (u č. p. 370)
  8. Třebohostice na návsi

Vytvořeno: 17. 10. 2019