Termíny a stanoviště velkoobjemových kontejnerů

Typ: Závady, opravy, údržba
Termíny a stanoviště velkoobjemových kontejnerů 1Nevíte kam složit objemný odpad nebo větve a listí z podzimního úklidu zahrady? Můžete využít velkoobjemových kontejnerů, které vám budou zdarma k dispozici v říjnu na osmi stanovištích. Letos poprvé můžete odevzdat i bioodpad. Uvnitř článku najdete termíny i interaktivní mapku.

Objemný směsný odpad

• Kontejnery na směsný odpad budou na jednotlivých stanovištích přístaveny v termínu od 3. října cca 12:00 do 4. října cca 12:00
  • Do těchto kontejnerů nepatří pneumatiky, autodíly, elektrospotřebiče, nebezpečné odpady, barvy, ředidla a podobně.

Bio odpad

• letos poprvé můžete zdarma odevzdávat i bioodpad rostlinného původu (zejména větve, listí, trávu)
  • Kontejnery na bio odkad budou v obci přistaveny v období od 25. do 28. října 2019

K sedmi tradičním stanovištím přibude ještě jedno sběrné místo v ulici Barákova, vedle č. p. 370. Náklady za likvidaci objemného směsného odpadu a bio odpoadu nese městys Škvorec.

Interaktivní mapka jednotlivých stanovišť kontejnerů (místa jsou pro oba sběry stejná):

Odkaz pro zobrazení mapky na mobilu ZDE

Jednotlivá stanoviště:

1. U Hřiště (v zatáčce u fotbalového hřiště)
  2. Roh ulic Jiráskova a Komenského
  3. Masarykovo náměstí u školní jídelny
  4. Na Pazderně u křížku
  5. Na Rybníčkách na náměstíčku (křižovatka Husova/ Barákova / Sadová)
  6. Tyršova u sokolovny
  7. Barákova (u č. p. 370)
  8. Třebohostice na návsi

Vytvořeno: 26. 9. 2019