Mateřská škola Škvorec nabízí volné pracovní místo

Mateřská škola Škvorec nabízí volné pracovní místo  1

Mateřská škola Škvorec, se sídlem Čs. Armády 156, nabízí volné pracovní místo na pozici
PRACOVNÍK VE VÝDEJNĚ. Jedná se o částečný pracovní úvazek. Nástup možný již v srpnu 2021, nejpozději 1.9.2021.

Nabízíme: milý dámský kolektiv, čisté prostředí, možnost teplých obědů a jejich částečná úhrada z fondu FKSP, pevnou pracovní dobu, volné víkendy a dovolenou ve výši 5 týdnů.

Požadujeme: příjemné vystupování, zdravotní průkaz pro pracovníka v potravinářství, MŠ je nekuřácké pracoviště, vzdělání alespoň ukončené základní. Platové zařazení je dle vzdělání uchazeče.

Nejedná se o vaření, pouze o výdej dovezeného jídla do MŠ, přípravu svačinek. K dispozici je v MŠ várnice na čaj, myčka na mytí nádobí.

V případě zájmu volejte na tel. č. MŠ 224 283 977- pevná linka nebo 605 450 273- mobilní telefon.

Datum vložení: 3. 6. 2021 8:28
Datum poslední aktualizace: 3. 6. 2021 8:31