MŠ Škvorec hledá učitelku

učitelka školka inzerát

Mateřská škola Škvorec přijme kvalifikovanou učitelku (zatím) na poloviční úvazek na své pracoviště v ulici Čs. Armády 156. Paní učitelka by byla na třídě v době poledního klidu s předškolními dětmi s počtem maximálně 15 dětí. Pracovní doba od 11.30-15.30 hodin, tj. 4 hodiny denně.

Nutný je správný mluvní vzor pro děti, kladný přístup k dětem a ochota učit děti novým věcem a spolupracovat s pedagogy v MŠ.

Nástup je možný ihned, platové zařazení bude dle platových tabulek a vzdělání zájemce. Pracovní poměr je na dobu určitou, jako záskok za dlouhodobě nemocnou kolegyni v MŠ, nejpozději však do 30. 6. 2023. Možné je prodloužení pracovní smlouvy i na dobu neurčitou. Zájemci se mohou přihlásit písemně na email MŠ: info@skolka-skvorec.cz nebo na tel. č. 731 480 249 (Myslivečková Jitka, ředitelka MŠ).

Datum vložení: 23. 1. 2023 14:51
Datum poslední aktualizace: 23. 1. 2023 14:56