Škvorecký filmový soundtrack večer už příští čtvrtek!

Nokturno-hlediště

Rezervujte si včas místa k sezení na Nokturno u jezírka v Savoia Castle 29. 7. 2021. Hlediště se už zaplňuje a tradičně bude postaveno podle rezervací. Ve třetím soundtrack večeru vás čekají nová hudební překvapení.

Rezervovat si můžete prostřednictvím sms, mailu nebo nákupem vstupenek na smsticket.cz

Ve třetím ročníku této akce, která vznikla přímo pro lidi v našem městysu, uslyšíte například nádherné melodie světových skladatelů: Mozarta, Bizeta, Čajkovského, ale zazní i čeští autoři jako Karel Svoboda, Jaromír Klempíř nebo Jaroslav Ježek. A tradičně později večer uslyšíte i hity, například skupiny ABBA nebo Queen.

Účinkují: Jana Dryáková – příčná flétna • Jakub Kocna - housle • Kateřina Blažková – klávesy • Václav Hořák - kontrabas a baskytara • Peter Vasko - kytara • Petr Krejčí – moderátor.

Nechte se unést letní atmosférou.

Datum vložení: 21. 7. 2021 15:00
Datum poslední aktualizace: 21. 7. 2021 15:05