Umělá inteligence (AI): Nebojte se budoucnosti, sousedé, zůstaňte její součástí! 1

Spolek sousedů vás dne 15. května zve na přednášku s názvem UMĚLÁ INTELIGENCE (AI):NEBOJTE SE BUDOUCNOSTI, SOUSEDÉ,
ZŮSTAŇTE JEJÍ SOUČÁSTÍ!
Místo konání: Sál hostince U Zálabských
Čas: 18:00 až 19:30

Prezentuje a diskutuje: Tereza Šimečková, informatička/manažerka/spolumajitelka technologických společností, ve kterých se AI využívá i programuje.

Tato přednáška je určena těm, kteří stále slyší o umělé inteligenci, ale zatím s ní nemají velké (nebo žádné :) praktické zkušenosti a chtějí se dozvědět více o jejím využití ve svém osobním nebo profesním životě. Je vhodná pro ty, kdo chtějí mít základní přehled, chtějí se zamyslet nad AI souvislostmi i pro ty, kteří hledají praktické rady, jak pracovat s konverzačními AI jako je např. ChatGPT, s AI generujícími obrázky jako je např. DALL-E. Nabízí inspiraci pro další vzdělávání v této rychle se vyvíjející oblasti. Vítáni jsou také senioři.

Přijďte se podívat na prezentaci, kterou pro vás připravila také umělá inteligence.

Přednáška-Umělá inteligence

plakat.spolek.20240515.Umela.inteligence (1).pdf