KONCERT KAPELY MŇÁGA A ŽĎORP

Typ: ostatní
Zveme vás na jedinečnou událost - Mňága a žďorp v Bezdíkově. Koncert kapely z Valašského meziříčí, na jejíž písních vyrostla nejedna generace. V sobotu 11. července zamíří do parku na Masarykově náměstí ve Škvorci.

Na rozehřátí pro vás máme překvapení v podobě premiérového vystoupení nikoho menšího, než místní hudební funky beat kapely Kec on the mour ze Škvorce.

Vstupenky zakoupíte také v den koncertu na místě za 350 (dospělý) a 120 Kč (dítě). Tedy, pokud nebude vyprodáno. Proto doporučujeme zakoupit vstupenky v klidu a za nižší cenu v předporodeji.

Parkování bude možné pouze omezeně na parkovišti před vjezdem do společnosti Alba. Doporučujeme proto pro příjezd využít MHD. Areál bude otevřen již od 17:30 a na místě bude pro vás připraveno občerstvení.

Pořadatelem akce je Městys Škvorec společně se Spolkem sousedů.

Vstupenky zakoupíte online zde: Předprodej akce

Vytvořeno: 16. 6. 2020
Poslední aktualizace: 16. 6. 2020 15:10