Podatelna: 224 283 840

Matrika: 601 583 426

HASIČSKÁ TECHNIKA PRO JSDH ŠKVOREC

Ministerstvo pro místní rozvoj, eu dotace

Realizací projektu došlo k posílení vybavenosti JSDH Škvorec novou cisternovou automobilovou stříkačkou a věcnými prostředky, které zajistí lepší připravenost jednotky k zásahu v ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav s důrazem na přizpůsobení se změnám klimatu a novým rizikům.

HASIČSKÁ TECHNIKA PRO JSDH ŠKVOREC

je spolufinancován EU a MMR ČR

Cílem projektu bylo pořízení moderní techniky, která zvýší akceschopnost jednotky, protože bude výkonnější a odolnější než technika stávající. Došlo ke zkrácení doby zásahu, protože nová CAS je rychlejší. Dalším dopadem projektu bylo snížení rizika poruchy anebo havárie hasičské techniky při zásahu.

Na realizaci projektu přispěla EU. Dle rozhodnutí o poskytnutí dotace příspěvek z Evropského fondu pro regionální rozvoj dosahuje maximální výše 7 395 735,60,- Kč. Projekt naplnil specifický cíl 1.3 Integrovaného regionálního operačního programu, kterým je zvýšení připravenosti k řešení a řízení rizik a katastrof.

Datum vložení: 14. 12. 2018 13:28
Datum poslední aktualizace: 23. 1. 2019 13:10