Stavební úpravy na zahradě MŠ Škvorec

Středočeský kraj

Obsahem projektu byly stavební práce v okolí objektu nové budovy mateřské školy ve Škvorci, Tyršova 446, 250 83 Škvorec spočívající ve stavbě nového oplocení zahrady na podezdívce, vybudování zpevněných ploch pro zásobování a parkování rodičů, přístupového chodníku, okapového chodníku kolem budovy.

Cíl projektu

Obsahem projektu byly stavební práce v okolí objektu nové budovy mateřské školy ve Škvorci, Tyršova 446, 250 83 Škvorec spočívající ve stavbě nového oplocení zahrady na podezdívce, vybudování zpevněných ploch pro zásobování a parkování rodičů, přístupového chodníku, okapového chodníku kolem budovy MŠ, opravě poklopu studny včetně vyvedení vodovodního potrubí z ní za hranici oplocení, stavbě terasy nad studnou a stavební přípravě pro zastřešení vstupu do objektu školky.

Všechny práce zajistil externí dodavatel vybraný na základě výběrového řízení jako veřejné zakázky malého rozsahu.

Projekt byl realizován s finanční spoluúčastí Středočeského kraje.

Výše dotace

• celková dotace činila: 1 389 000 Kč