Škvorecké kulturní léto - Alband 30.7.2022

Škvorecké kulturní léto

letní koncert albandS potěšením připravujeme vystoupení vynikajících rockových muzikantů skupiny Alband. Jedná se o hudební formaci, která hraje vlastní rockové písničky v akustickém hávu. Hudebníky můžete znát z neméně slavné skupiny Kern.

Frontman skupiny je charismatický Jaroslav Albert Kronek.

Předkapelou budou neméně dobří draci z rock-rock'n'rollové skupiny Dead Daniels.

• Začátek akce 18:00
  • Dead Daniels 18:30
  • Alband 20:00
  • Ukončení akce 21:30

Příprava projektu

Příprava akce není úplně jednoduchá záležitost ať už z časového, nebo jiného hlediska. Stav a postup prací můžete sledovat na níže uvedeném odkazu:

Video z akce

Škvorecké kulturní léto (452.19 MB)

o Albandu

Recenze na desku Reziduum

To, co tu vytvořili totiž snad nemá slabé místo a myslím, že tahle deska je bez problémů berná pro písničkáře i metalisty. Ona je totiž výborná a to může ocenit zastánce jakékoliv muziky a přístupu. Ono to rockové DNA v tom pořád k nalezení je, jen je to podáno trochu melancholičtější formou.

recenze na rockpalace.cz

Jaroslav Albert Kronek, Libor Machata, Víťa Franěk, Zbyněk Petržela, Mirek Horňák. To je kapela Alband. Letos vydali nové CD, které má u posluchačů i kritiků obrovský úspěch.

rozhovor na Myface  (pdf)

Videoarchív

Ukázky písniček borců z Alband:

O Dead Daniels

Dead Daniels je hard rock'n'rollová kapela z Prahy založená v září 2009. Založil ji Tommy Wheeler a Semír Murtinger. V roce 2010 vyšlo EP Tady žije Jack a v roce 2014 singl Show.

V roce 2015 vydávají u společnosti Supraphon debutové album Tomahowgh, druhé následuje po 5 letech a nese příznačný název Decade.